Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Royal Magnum, a.s. je samostatný pojišťovací zprostředkovatel, který poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění na českém pojišťovacím trhu od roku 1995.

Naší hlavní činností je zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí.

Ve společnosti Royal Magnum pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv, jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta. Svým klientům přinášíme nejvýhodnější řešení, garanci kvality a vstřícné jednání. Investujeme do rozvoje služeb, do vzdělávání spolupracovníků i do informačních technologií. 


Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základemdlouhodobé spolupráci.

Společnost Royal Magnum je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

Prezentace společnosti

Osvědčení a registrace

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Royal Magnum, a.s.
Na Viničních horách 24/1834
160 00 Praha 6

kancelar@rmagnum.cz
+420 222 724 366