Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Jsme nezávislá pojišťovací makléřská společnost Royal Magnum, a.s., která poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 1995.

Naši hlavní činností je zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí.

makléřské společnosti Royal Magnum pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv jsou držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta. Svým klientům přinášíme nejvýhodnější řešení, garanci kvality a vstřícné jednání. Investujeme do rozvoje služeb, do vzdělávání spolupracovníků i do informačních technologií. 

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č.38/2004 o pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí, a je řádně registrována Českou národní bankou.
 
Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základemdlouhodobé spolupráci.

Společnost Royal Magnum je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty ve 135 zemích světa.

Prezentace společnosti


Osvědčení a registrace

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Royal Magnum, a.s.
Na Viničních horách 24/1834
160 00 Praha 6

kancelar@rmagnum.cz
+420 222 724 366